Білозерські поліцейські встановлюють обставини отримання пастухом тяжких тілесних ушкоджень

У Білозерське відділення поліції надійшло повідомлення з лікарні, що у хірургічне відділення доставлений 58-річний житель одного з сіл району. У чоловіка діагностували розрив селезінки та численні забиття. Стан його здоров’я тяжкий.

Повідомляє сайт Білозерка Сьогодні.

Дружина потерпілого розповіла, що того дня вони з чоловіком випасали худобу на різних пасовищах. Коли ввечері вона повернулася додому, то чоловік лежав на дивані та скаржився на погане самопочуття. Він розповів, що під час випасання худоби йому стало зле і він втратив свідомість. Прийшов до тями від того, що його бив місцевий фермер. Причиною стало те, що худоба, яка залишилася без нагляду, зайшла на соняшникове поле фермера та топтала рослини. Потерпілий повернувся додому і одразу не звернувся по медичну допомогу. Через кілька годин чоловіку стало зле і дружина викликала йому «швидку».

Поліція продовжує розслідування обставин отримання потерпілим тілесних ушкоджень. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження» (карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років).

Відділ комунікації поліції Херсонської області.

Джерело: Білозерка Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)