Члени Київської асоціації військових аташе переконалися у пануванні миру на Херсонщині

У понеділок, 17 липня, з робочим візитом до Херсонської області завітали члени Київської асоціації військових аташе у складі 17 чоловік з 10 країн світу, які розпочали знайомство з  областю із зустрічі з керівництвом обласної державної адміністрації.

Повідомляє сайт Херсон Сьогодні з посиланням на Херсонську ОДА.

Така поїздка була організована за попередньою домовленістю Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України.

Члени асоціації поспілкувалися з керівництвом ОДА про практичний досвід з організації заходів щодо запобігання дестабілізації ситуації в регіоні, що межує з тимчасово окупованою територією України.

Обговорили питання мобілізації економіки області для забезпечення потреб Збройних сил України та інших військових формувань у рамках програми імпортозаміщення російських комплектувальних виробів.

Також дізналися про допомогу військовим, що перебувають у зоні АТО та про проведення для них реабілітаційних заходів.

«Вже рік підтверджуємо, що Херсонщина – територія миру та безпеки. Вдається збалансовано поєднувати серйозну військову присутність і одночасно успішно продовжувати туристичний сезон, постійно залучати до співпраці іноземних інвесторів», – звернув увагу в ході спілкування голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Очільник області підтвердив, що спроби дестабілізації на Херсонщині через окупацію Криму були, але всі розуміли, що за такими діями стоїть Російська Федерація.

«Завдяки Президенту України Петру Порошенку створено світову коаліцію задля підтримки України і весь світ вболіває за нашу державу у збереженні суверенності й недоторканості власних кордонів», – додав голова ОДА.

Він також розповів, що ведеться серйозна робота з покращення обороноздатності області, за рахунок коштів облдержадміністрації облаштовуються військові позиції, удосконалюється їх матеріально-технічна база. А починаючи з 2016 року розпочато роботу зі створення п’яти військових загонів постійного базування.

Особливу увагу, Андрій Гордєєв звернув на те, що впродовж минулого року за ініціативи обласної державної адміністрації разом із херсонським гарнізоном проводилися навчання загонів територіальної оборони:

«Проведено 21 навчання на території полігонів з мешканцями всіх районів області. В результаті таких військово-підготовчих зборів більше 4 тисяч чоловіків і жінок та 300 військовослужбовців отримали навички ведення бою, стрільби, кидання гранат і надання першої медичної допомоги».

Директор Департаменту з цивільного захисту та оборонної роботи Олексій Сулімов також поінформував про те, що незважаючи на територіальну специфіку Херсонщини, починаючи з 2014 року область прийняла більше 16 тисяч вимушено переміщених осіб з Криму, Донецької та Луганської областей. Всі вони обліковуються й отримують всебічну соціальну допомогу.

Окрім того, під час зустрічі членам Київської асоціації військових аташе показали презентацію, в якій яскраво відображені всі сфери діяльності й розвитку регіону.

По завершенню зустрічі аташе з питань оборони, полковник Норберт Гесс із Федеративної Республіки Німеччини підсумував:

«Дуже добре, що на Херсонщині розуміють важливість покращення обороноздатності області, адже сьогодні тут прокладено адміністративний кордон держави й, враховуючи відносини України з сусідньою країною-агресором, потрібно бути впевненими у безпеці територій і людей. Також важливо, що ви не забуваєте й про громадянський розвиток, дбаєте про соціальну забезпеченість людей, внутрішню інфраструктуру й майбутнє підростаючого покоління, адже саме їм розбудовувати Україну як демократичну європейську державу».

Джерело: Херсон Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)