Легалізація туристичного бізнесу в Білозерському районі

З метою організації належної підготовки систем життєзабезпечення в населених пунктах району до курортно-туристичного сезону 2017 року, створення умов для якісного та безпечного відпочинку туристів і відпочиваючих, у районі утворена робоча група щодо відпрацювання дієвого механізму легалізації об’єктів туристичної сфери, які надають послуги з розміщення (проживання)  відпочиваючих на підпорядкованих територіях.

Повідомляє сайт Білозерка Сьогодні з посиланням на Білозерську РДА.

До складу робочої групи залучені спеціалісти відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та надання адміністративних послуг райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Білозерського відділення Херсонської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області, Білозерського відділення поліції ХВП ГУНП в Херсонській області та управління Держпродспоживслужби в Білозерському районі.

Робоча група провела виїзне обстеження об’єктів, які мають ознаки надання туристичних послуг на території Кізомиської сільської ради.

Саме на території цієї громади є одна з найбільших у районі  концентрація туристичних об’єктів, що підтверджується простим запитом у Google.

Нажаль не всі, хто пропонують такі послуги, надають їх у законодавчому полі. Так, із 11 перевірених об’єктів, які мають ознаки надання туристичних послуг, лише 5 власників домоволодінь надали документи, які підтверджують їх офіційне ведення бізнесу. Тобто кожен другий такий туристичний об’єкт працює не сплачуючи податки, без офіційного оформлення працівників і, саме головне, не несучи ніякої відповідальності перед своїми відпочиваючими за їх безпеку.

Подальша ефективність дій, направлених на легалізацію об’єктів туристичної сфери залежить від координації роботи районної державної адміністрації, Кізомської сільської ради та головних управлінь Держпраці та ДФСУ.

Джерело: Білозерка Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)