Проект щодо утилізації сміття хочуть реалізувати у Херсоні

Питання утилізації сміття для Херсонської області  стоїть надзвичайно гостро, але найбільше звалище твердих побутових відходів розташовано на території саме міста Херсона.

Повідомляє сайт Херсон Сьогодні з посиланням на Херсонську ОДА.

На сьогодні міське звалище твердих побутових відходів є єдиним місцем приймання та захоронення твердих побутових відходів міста та прилеглих до нього населених пунктів. Його експлуатацію було розпочато в 1968 році і цього року звершується її розрахунковий термін (станом на 01.01.2017 року кількість вивезених відходів на міському звалищі становить близько 3 млн тонн). Сортування відходів на сміттєзвалищі не здійснюється, а їх приймання проводиться без зважування.Наразі Херсонське міське звалище експлуатується незаконно і порушує вимоги природоохоронного законодавства.

Для вирішення питання необхідно запустити сміттєсортувальні лінії, завод з сортування та перероблення твердих побутових відходів, запровадити схему роздільного збирання твердих побутових відходів.

«Ми не повинні допустити аби у Херсоні виник екологічний колапс через переповнене сміттєзвалище, як це відбулось у Львові. Нажаль міська влада не зважає на проблему, яка швидко насувається на місто. Тому ОДА буде сприяти у будівництві сміттєпереробного заводу, який вирішить проблему утилізації відходів не тільки для Херсона, але і для прилеглих до нього територій», – зазначив заступник голови ОДА Євген Рищук та розповів про можливі шляхи вирішення проблеми.

Проект щодо утилізації сміття та використання сільськогосподарських відходів для отримання тепла й електричної енергії може реалізувати компанія «New Energy Innovation» за підтримки інвесторів.

Компанія NEI вже керуєкількома проектами в Україні, які реалізують перетворення органічних відходів на біогаз для створення тепло та електроенергії. Представники цієї компанії звернулись до ОДА аби заручитись підтримкою для реалізації проекту.

На сьогодні робота щодо виконання умов інвесторів, яка була проведена структурними підрозділами ОДА щодо пошуку ділянки під будівництво заводу та перемовини з «Херсонобленерго» щодо необхідної потужності підключення до електромереж, успішно завершена. Наразі продовжується розробка алгоритму дій для створення необхідних умов інвесторам.

Джерело: Херсон Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)