У Голій Пристані провели тренінг по протидії торгівлі людьми

Цього року в Голопристанському районі неодноразово розглядалися питання протидії торгівлі людьми. Завдяки ХОЦ “Успішна жінка” було проведено ряд ” круглих столів”, тренінгів.

Повідомляє сайт Гола Пристань Сьогодні з посиланням на Голопристанську РДА.

Як результат – в районі затверджені заходи в даному напрямку та налагоджується взаємодія із суб’єктами, які безпосередньо працюють над виявленням та наданням необхідних послуг постраждалим. Вчора, 20 липня, ХОЦ “Успішна жінка” Анжела Литвиненко в партнерстві з БО Фонд громади міста Гола Пристань “Свята Ольга” (Світлана Михолат) організований тренінг в рамках проекту “Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми в Херсонській області”, що реалізується за технічної підтримки Міжнародної організації міграції.

Учасниками тренінгу були представники управління соціального захисту району та міста, освіти, медицини, служби в справах дітей міської ради, територіального центру соціального обслуговування, центру зайнятості, центру безоплатної правової допомоги, районного відділу пробації.

Цього разу більше уваги зверталося на набуття практичних навиків виявлення факту – торгівля людьми, під час розляду різних історій та ситуацій, учасники/ці мали можливість апробувати модель взаємодії з організації надання послуг жертвам ТЛ з набуттям їх статусу. Зворотній зв’язок підтвердив необхідність продовження роботи в цьому напрямку, адже завдяки таким практичним навчанням починаєш розуміти свою роль в даному процесі та актуальність даної проблеми. Дякую місьрайонному центру зайнятості (Ірина Зленко) за сприяння в організації тренінгу.

Джерело: Гола Пристань Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)