Засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій відбулось в Білозерці

21 липня 2017 року в смт Білозерка під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Віктора Корнієнка проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В засіданні комісії взяли участь представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, Білозерського районного сектору ГУ ДСНС в Херсонській області, Білозерського відділення поліції ХВП ГУНП в Херсонській області, Держпродспоживслужби, управління Держгеокадастру у Херсонській області та сільські голови.

Повідомляє сайт Білозерка Сьогодні з посиланням на Білозерську РДА.

Під час засідання комісії були розглянуті питання про вжиття додаткових заходів щодо організації протидії надзвичайним ситуаціям, пожежам, мінімізація їх негативних наслідків, фінансування невідкладних заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами та забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Також перед початком засідання виступив військовий комісар Білозерського районного військового комісаріату Валерій Шавурський, який повідомив про результати проведення весняного призову на строкову військову службу у Білозерському районі та стан відбору громадян на військову службу за контрактом. Військовий комісар звернув увагу на необхідності посилення співпраці з селищною, сільськими радами при підготовці та проведенні осінньої призовної кампанії, зокрема щодо належного проведення оповіщення та доставки призовників до призовної дільниці.

Джерело: Білозерка Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)