Завершився ювілейний фестиваль у Голій Пристані

Цими вихідними у місті Гола Пристань відбувся ХV Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі», який як завжди, зібрав на берегу Конки цінителів української творчості та фольклору.

Повідомляє сайт Гола Пристань Сьогодні з посиланням на Херсонську ОДА.

Щорічний фестиваль на Херсонщині вкотре став великим та найбільш очікуваним святом для багатьох мешканців та гостей міста. Сьогодні в Україні й не тільки його сприймають, як одну з кращих візиток Херсонщини.

Набережна міста Гола Пристань перетворилася на майданчик для розваг, виступів творчих колективів та різноманітних конкурсів, де кожен з учасників відчував себе чи не найголовнішим актором єдиного дійства.

Ярмарок, літературно-пісенний конкурс «У сяйві Купальських зорь», конкурс «Фестивальний розмай», всеукраїнський виставка-конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, де усі бажаючі прийняли участь та отримали заохочуючі подарунки.

Звісно, не обійшлося на святі без конкурсу «Купальська красуня», який викликав у глядачів особливу зацікавленість. Юні, чарівні, талановиті дівчата, справжні красуні, взяли участь у традиційному відкритому конкурсі. Слід зазначити, що серед учасниць були не лише мешканки Голої Пристані, а й дівчата з інших населених пунктів району, області та навіть України. Всі дівчата конкурсу «Купальська красуня» отримали пам’ятні подарунки та неперевершені враження від фестивалю.

Приваблювали своїм розмаїттям вироби майстрів із різних регіонів України, серед яких були представлені вишиванки, вироби з бісеру, шкіри, соломки, дерева, оздоблені ікони, художній розпис, ковальські вироби, майстер-класи з боді-арту та вінкоплетіння тощо.

Дітлахи мали змогу здійснити екскурсію на повітряній кулі, а усі охочі переглянути видовищне фаєр-шоу.

На свято завітав заступник голови Херсонської облдержадміністрації Євген Рищук, який підтримує фестиваль задля розвитку й відродження традиційних свят, обрядів та української національної культури на Херсонщині.

Додав позитиву та гарного настрою запрошений на захід популярний рок-гурт «Танок на майдані Конго», який завершив концерт драйвовим виступом.

Джерело: Гола Пристань Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)